Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32
BIOGRAFIA: Zenel Doli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 2015, Xeni & Zeneli publikojnë albumin "Gezuar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentGezuar (2015)

Kenge E Hare


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Krenar Vehebiu

Shaqir Hoti

Mentor Mushkolaj

Alfred Mersini

Shkodran Shala

Nexhat Suma

Esat Ruka

Milaim Mezini

Ekrem Bashota

Shaban Baksi

Tags: Zenel Doli, Zeni, Xeni, Shkelzen Jetishi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet