Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zeqir Kryeziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Zeqir Kryeziu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Në vitin 2017, Zeqir Kryeziu publikon albumin "Kenge Te Shpirtit". Më datë 30 Prill 2019, Zeqir Kryeziu & Bujar Cici publikojnë videoklipin "Ashiku Don Ashik". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gezim Mneri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKenge Te Shpirtit (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gazmend Fazliu

Ben Goxhaj

Arben Mjetaj

Hajro Pepa

Skender Cela

Elidon Çelaj

Gëzim Salaj

Adnan Bala

Ardjan Jaku

Skender Xhafa

Tags: Zeqir Kryeziu, Zef Kryeziu, Zeqe Kryeziu, Zeq Kryeziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet