Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zeqir Kryeziu - Prej Zamanit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Te Shpirtit"

Komente

Asnjë Koment

12/07/2017

2017-07-12T14:14:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Zamanit" kënduar nga Zeqir Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zeqir Kryeziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Duli & Seferi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

oooooo prej zemanit shokt e miiiii
oo morra smuj morra o ilett
teton mjekt o i kerkova o i ilaq per mue o ilaq per mue vllazen nuk u gjet
teton mjekt o i kerkova o i ilaq per mue o ilaq per mue vllazen nuk u gjet

ooooo hoo ore mjek ore mjek o doktor pash te madhin zooot
oo a me tregon drejten tamonnn a me tregon drejten tamonn
o mos ta rrej o mos ta rrej te dashmen nan
a me tregon drejten tamonnn jo jo mos ta rrej o mos ta rrej te dashmen nanMë Shumë Këngë Nga Zeqir Kryeziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet