Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
BIOGRAFIA: Zero është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Zero eshte nje raper nga Tirana. Ka realizuar shume kenge, disa videoklipe dhe gjithashtu bashkepunime me rapera te tjere Shqipetar si D.M.K, Doza, I Panjohuri, Rruga etj. Per here te pare ka dal ne skene ne moshen 16 vjecare ne vitin 2004 ne Top Fest 1. Më datë 23 Prill 2015, Zero publikon videoklipin "Kur Rinis". Në Prill 2015, Zero merr pjesë në Celësi Muzikor 9 me këngën "Makina E Kohes". Më datë 27 Dhjetor 2015, Zero publikon vi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bohemi

Albboy

Tidra

Krimineli

Doza

AK

Rameka

Leuname

Blazer

Mali G

Tags: Zero


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet