Më mbaj mend (për 1 muaj)

ZeeroMan - Kanuni Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"N'gom"

Komente

Asnjë Koment

21/10/2008

2008-10-21T08:02:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kanuni Jem" kënduar nga ZeeroMan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga ZeeroMan i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga ZeeroMan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet