A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
ZeeroMan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: ZeeroMan është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Me Hip-Hop merret nga viti 2001. Emri ZeeroMan bazohet n`at qe krijimtarin e filloj nga zero por nuk do t`ndahet kurr nga mikrofoni dhe stili i rruges. Perveq qe posedon aftesi t`kendimit ku shquhet per flow t`3nt, Zeero Man eshte edhe producent i mire dhe ka krijuar disa prej beat`ave t`kengeve t`Double-G. Në Prill 2006, Izi & Zerooman marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Sonte Kem Me Kallën". Më datë 15 Prill 2007, D.U.D.A. publikon vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

N'gom


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Eki

Miril

Mr.Trimi

Merytoni

Ylli Trokitës

D-Komit

Rascom

Ex King

Monny

Rrufeja


Tags: Zeeroman, Zerooman, Zeroman, Zeero Man

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019