Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

ZeeroMan - Outro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"N'gom"

Komente

Asnjë Koment

02/04/2014

2014-04-02T14:41:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Outro" kënduar nga ZeeroMan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dr. Mery - Outro

Instrumental

Reeph - Outro

14.OUTRO (MIXTAPE VOL.1) |LIFE IN UNDERGROUND|

jetoj nentok..jo n'tok si tulifar lludi
Per hard kick..Ju kallxoj Lyrical Bloodi
Kungja lshoj direkti paprekt jom me jeten
Tipa t'lodht..pushoni mos e munoni veten
tpadrejt ntona ont..e fmija veq po kajn
Jeta sodit osht e shtirpi ma tmirve po na ndajn
boj skit jo hit..shit sod ska sen t'mir
Shqiptar me zemerper serbin jom shum i shtir
Jom anti comercial..e boj edhe fanny'rap
Underground deri nfun..kur sknoj per lek

Etna - Outro

etna tash pi vin e etna durim maksi pim v a e ki lshu mi inqizu a po prap une te du se e mir katapallapallapallapallapalla tetovare ne zemren ti hehehheh edhe shoqet ty ta kan lakmi tetovare talalalalatalalalaalal ey merrni msim pak prej maksit edhe pim pimit e qyre qysh u dhez uaaaaaaa prova prova uqk ty keq te shkon dita nese nuk kan orbita mos u pre me faten nuk ka dita se dita eeehehe e pshtjella zemra fol vet thet mos e vet kerkonin une i di kto o maks pse ma ke nal krejt zanin a pse ma nale o vlla kupton numer si femerti e din qa duhet qa po thu ouuuuu ti e din qa duhet qa edhe niher hajde he hajde qyqyqyqy kush po mn me lu me mu eu nanen krejt tekstin e kum harru bon sbon edhe bon ama une e kom bon une di qe je e trent karramel edhe bonbon hahahah karramel e bonbon

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga ZeeroMan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet