TEKSTESHQIP

ZeeroMan
E Nxet
Lyrics
(Feat. RimiH)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Nxet" kënduar nga ZeeroMan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
U mendua edhe për adhuruesit e klipeve, prandaj ky projekt bëhet i disponueshëm para një audience më të gjerë i ilustruar bukur me një videoklip, i cili u publikua më 13 Shkurt 2020. Melodinë dhe tekstin e shkroi vetë këngëtari.