Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zgjim Baraliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Zgjim Baraliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ndonëse është i ri në skenën tonë, por ai nuk është tërësisht i panjohur. Zgjim Baraliu është djaloshi nga Prizreni i cili e ka nsiur fillimisht karrierën e tij në programet më të njohura të fëmijëve në Top Channel, e ndërsa në vitin 2015, ai ka deputuar me videoklipin e tij të parë në karrierën e tij si i rritur. "Është e Diel" titullohet kënga e parë e Zgjimit e cila që në daljet e para mblodhi pëlqime të mëdha nga publiku. Per teksteshqip.com,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Franc Koruni

Net 11

Lum Dakaj

Rolly

Kevi

Contraband Gotti

Roni

Agon Latifi

Mario Beats

Ekrem Bislimi

Tags: Zgjim Baraliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet