Zhade Tirona

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29
BIOGRAFIA: Zhade Tirona është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Gusht 2014, Zhade Tirona publikon videoklipin "Ki Kujdes". Më datë 15 Shkurt 2016, Zhade Tirona publikon videoklipin "S'me Paske Dasht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Teuta Gashi

Xhylnaze Hoxha

Arjeta Sejdiu

Bardha Dernogllava

Violeta Demaj

Shkurte Mustafa

Amanda Sertolli

Hava Bytyqi

Marjana Hila

Drita Jetishi - Sahiti


Tags: Zhade Tirona

Krijo Një Kartolinë