Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zhaklina Veizaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  200
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Zhaklina Veizaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka filluar të merret me muzikë që prej moshës 7-vjeçare. Zhaklina ka marrë pjesë në disa aktivitete muzikore, ndër të cilat dhe në platformat online. I pëlqen gjithashtu të merret me shkrime e të pikturojë, ku ka fituar disa çmime në shkollë. Ëndërron të bëhet kardiologe dhe e flet rrjedhshëm anglishten. Krahas shkollës, ajo ndjek mësime në klubin e produksionit të muzikës, në atë të boksit, si dhe merr mësime kardiologjie prej tre vitesh. Kë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mei Dallashi

Klaudia Thartori

Frensi Revania

Uendi Goga

Anjeza Sejdia

Sidorela Hasa

Alina Jani

Eda Muça

Olivja Jaupaj

Kleansa Susaj

Tags: Zhaklina Veizaj


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet