A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.2 / Votes cast:  21
  • Origin:
  • Tirane 
  • Age:
  • 37
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Zhaku is a popular singer of Pop music. 1988-1996 Ndjek shkollën fillore dhe merr pjesë në programe të ndryshme artistike apo televizive të organizuara nga pallati i Pionierëve apo Televizioni Shqiptartation. 1996 - 2000 Nxënëse në shkollën e mesme të gjuhëve të huaja dhe modele për stilistë të rëndësishëm ose në sfilata të rëndësishme. 1999 Krijuese dhe drejtuese e programit muzikor HIT PARADE në Alba TV. 2000 Drejtuese e talent showt "13x3" në TV Klan. Krijuese e një vid...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jeta Faqolli

Adelajda Xhamani

Era Rusi

Lili Gjidodaj

Ledi Vokshi

Eltina Minarolli

Elia Zaharia

Ingrit Gjoni

Jonida Maliqi

Rezarta Smaja


Tags: Zhaku, Shakull, Idina Gjata

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019