A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zharick Leon

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48
  • Emri i Vërtetë:
  • Zharick Andrea León Villalba
  • Vendlindja:
  • Cartagena 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Zharick Leon është një këngëtare e huaj e njohur. Zharick Andrea León Villalba es una actriz y modelo colombiana. Es conocida por interpretar a la cantante Rosario Montes en la exitosa telenovela Pasión de Gavilanes. Se crio con una disciplina casi militar, pues su padre es marino y su novio de infancia José Montes (quien su padre era militar), actualmente también es marino. Desde pequeña se familiarizó con las armas, los movimientos de defensa personal, las artes marciales y el Kung-fu. S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Peggy Zina

Natalia Oreiro

Marger

Lorena Rojas

Coral Segovia

Natassa Theodoridou

Ebru Destan

Mayre Martinez

Feride Hilal Akın

Valerie Morales


Tags: Zharick Leon

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019