A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zhorzheta Sota

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Zhorzheta Sota është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Mzika ka qenë pasioni i saj që nga fëmijëria. Ndonëse muzikën e kishte shumë pasion, por sidomos e dominuar nga pasiguritë, ajo e shtyrë dhe nga prindërit vendosi të studiojë në botën eshkencës, por pasionin e ndrydhur prej vitesh ajo kërkon ta, çlirojë, duke marrë pjesë në “The Voice”. Zhorzheta ka vendosur që pjesëmarrjen në këtë sfidë t’ua bëj surprizë prindërve të saj. Ajo nuk i ka informuar ata për pjesëmarrjen në “The Voice”, duke i lënë që...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nilsa Hysi

Matilda Mati

Enia

Olta Kaferi

Ayssel Kristuli

Sara Kapo

Jenny Jonas

Albora

Deborah Dollapi

Keisi


Tags: Zhorzheta Sota

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019