Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zico Company

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Zico Company është një produksion shumë i njohur. ‘ZICO TV’ është televizion privat nacional kabllor, është i licencuar nga Komisioni i Pavarur për Media i Republikës së Kosovës, ndërsa transmetimet i filloi me datë: 10 Dhjetor 2007. ‘ZICO TV’ ka investuar në nivele të konsiderueshme, në projekte që pasqyrojnë dhe rrisin vlerat e jetës kulturore në Kosovë, duke u dhënë mundësinë talenteve të rinj të shfaqin aftësitë e tyre në muzikë, kulturë dhe art përmes projekteve, si spektakli ‘ZHURMA SHO...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Fly Pictures

Koperativa

5 Stars

Lens Production

Sharri

Men Media Pictures

Fronmedia

Bleri Production

Intro Creative

Blero Ent

Tags: Zico Company


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet