Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zihni Berati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
(1922-1992)  
Zihni Berati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hilmi Obertinca

Klement Marku

Artur Dhamo

Telemak Papapano

Luan Manahasa

Rudolf Stambolla

Nevruz Yzeiri

Urim Koshi

Bedri Islami

Gani Miftari

Tags: Zihni Berati, Zyhni Berati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet