A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zija Saraçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Zija Saraçi është një këngëtar i njohur. AutoBiografi: Kam kenduar ne 6 festivale tradicionale ne TV Shqiptar, perfshi ketu dhe festivalin e famshem te 11° ku kenga ime u rendit e 4.ta. Ne anketat e Radio Tiranes kam marr pjese 9 here ku jam vleresuar vetem me cmime te para. Kjo rruge e bukur e porsa filluar nga une nuk u pelqeu dy ambienteve ne ate kohe: 1. Ambientit Artistik, ndonje kengetari te fuqishem ne ambienteve politike te asaj kohe , xhelozia ndaj suksesit tim, 2. Politika v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ergys Estrefi

Klodian Kaçani

Zaim Tanushi

Maringlen

Gent Pjetri

Gentjan Dema

Tani (Artan Shqadha)

Ferdinant Bjanku

Glenis Dume

Kre


Tags: Zija Saraçi, Zija Saraci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019