Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zija Saraçi - Pranvera Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


erdhi pranvere e dashur
shpejte tek ne
qeshjen si lule mbolli
gjitheandej
kurre jo nuk ka pas
kaq ngrohtesi
ndrisin rruget dhe njerzit
ne kaltersi
REF
pa pushim dashuri
po na meson kjo tok
si kjo stine plote shkelqim
lulezofte jeta jone
erdhi pranvere e dashur
shpejte tek ne
qeshjen si lule mbolli
gjitheandej


Ky tekst u dërgua nga Ferat Metushi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Zija Saraçi - Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranvera".
3. Video është e këngës "Pranvera", por nuk këndohet nga Zija Saraçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zija Saraçi:


Komente 0