Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zijadin Alili - Elizabet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elizabet".
3. Video është e këngës "Elizabet", por nuk këndohet nga Zijadin Alili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Zijadin Alili - Elizabet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Ti E Meriton"

Komente

Asnjë Koment

21/08/2010

2010-08-21T11:17:18+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Elizabet" kënduar nga Zijadin Alili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Besim Limani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ka kohë qe diqka më dhemb,
e ndjej pran teje,
e ndjej edhe kur jam larg...
me ty jam e pa njohur,
per vete une jam e panjohur
me kete mister qe kam,
ka diqka qe me mbyllen edhe sytë,
e s`me len tet shohhhh kur afer te kam,
shikimin ma ndaloooonnn.....
e syt e tu qe shendrisin...
ku je sottt,
na na naaaaa nnaa na naaaaaaaa na na naaaa.....
mos u frikeso kur me sheh te trishtuar,
po vuajMë Shumë Këngë Nga Zijadin Alili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë