Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zinxhirt

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  35
BIOGRAFIA: Zinxhirt është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Antaret E grupit Zinxhirt jane: Vz, Buja dhe D.O.G. Ata bejne pjese ne grupin T.B.A, ku kane bere shume bashekpunime. Në vitin 2007, Zinxhirt publikojnë albumin "Zingjirt Qe S'kputen". Më datë 9 Gusht 2012, Zinxhirt publikojnë videoklipin "Nasty", në bashkëpunim me KeepMan....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Buja

Komente

Asnjë Koment

Zingjirt Qe S'kputen (2007)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Zinxhirt, Zingjirt

Komente 0