Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zinxhirt - Hey Now (freestyle) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Reptura 2 :

buja :

U kthy buja a pet me ni trip tri pasoje per do qisi qe po folin e per at qe spo kan bonle me revole pa revole me qi nanen sun um prek sum han raki per sen hiq se herdo kur do kom me vdek bloody alboz per jet tash tonen e bonum lojen ska nevoj me perdor dhunen me qit sen ta msheli gojen jo qe jom ku me dit kushi jo qe jom najfar gangsteri po un jom a din qsh thojn 1 pllam njeri qe ta bon seri sa here ti kundershton gjdo i 2ti fantazon po hala zsul ni pidh none TBA-n qe mun e rrxon (sun na rrxon pidh) bloody alboz edhe ni her loqk jena kthy apet edhe kena me met pergjithmon maje nmen,
ej loqk qe ku jetoj....


Ky tekst u dërgua nga Xrapper (vullnet)Zinxhirt
Publikimi: 24/04/2008


Zinxhirt - Hey Now (freestyle)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey Now (freestyle)".
3. Video është e këngës "Hey Now (freestyle)", por nuk këndohet nga Zinxhirt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zinxhirt:


Komente 0