TEKSTESHQIP

Zinxhirt
Luje Belin
Lyrics

Luje belin zemer sa osht Buja ndisponim
Hallakatu dhe ngreje ni tim
Qoje vetin nqill edhe knaqu nmaksimum
Se ky sen ka met kall sonte ka met bo shkrum
Ka kau sa shum mu ka qu tensioni
Tash zemer a pe she don mu kall mikrofoni
Preke nese don veq maje veten mir
Se ky tip e shtin kryt si gjarrpni kur dgjen bir
Ky zingjir tlidh si qen me edukat
Jo qe te keqpordori po qashtu e kom zanat
Nket nat jom hallakat loqk jom tranu
Ndaq jepja shoqet shokve ndaq ami mu
Po ec tja kallim sonte se ti po don e un po du
Se edhe pse neser pi gjumit kejt llom ko mu qu
Sikur T B A po rrin ktu edhe ma drras

Une shoqe nder nsaba me zinxhir tlidht permas
Mengjesi nder sat qel kejt kena mu derdh
Knaqsi kejt mu mledh Me muzik tpercjell

A je femen e fort a je veq per me kcy
Dridhu pshtetu nu shpejt nxeju sikur flak
Nuk dbjen nmend per dashni kur ta fus shuplak
Hala sjom tranu hala muj me qu

DËRGOI: