Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Zizeej është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Prill 2016, Zizeej & Don Gima publikojnë videoklipin "GURBET". Më datë 2 Tetor 2016, Zizeej publikon videoklipin "NS1M". Më datë 11 Tetor 2017, Zizeej publikon videoklipin "MAMACITA". Më datë 8 Mars 2018, Zizeej publikon videoklipin "KING". Më datë 18 Shtator 2018, Zizeej publikon videoklipin "OLA MAMI". Më datë 28 Shkurt 2019, Zizeej publikon videoklipin "Mesazh". Teksti i këngës u shkrua nga Zizeej. Më datë 10 Tetor...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

Diti-G

J.B.


Tags: Zizeej

Krijo Një Kartolinë