Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zodiak

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Zodiak është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Zodiak eshte nje grup nga Tirana. Ndermjet pjesetareve te grupit mund te permendim vokalisten Entela Zhula dhe Dj Eno. Në Prill 2006, Zodiak marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Si Asnje Tjeter". Në Maj 2007, Zodiak marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Ishte Engjell". Në Maj 2009, Zodiak marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Tingull Jete"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Entela Zhula

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tarabuka Band

Baboo Darabuka

Grupi I Himarës

Black Rose

Grupi Riza Cerova

Djemte E Detit

Pleqte E Krujes

Ere E Tepelenes

West Side Family

Produkt 28

Tags: Zodiak, Entela Zhula, Dj Eno, Zodiac


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet