Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zoja Pali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50
BIOGRAFIA: Zoja Pali është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 14 Tetor 2017, Zoja Pali & Fran Pali publikojnë videoklipin "Kurre Nuk Vdes Kenga Pukjane". Muzika e këngës u punua nga Zoja Pali, ndërsa për orkestrimin u kujdes Luan Dakistani. Më datë 5 Shkurt 2018, Zoja Pali publikon videoklipin "Shihni Vet Sa Asht Shqipnia". Më datë 21 Nëntor 2019, Zoja Pali publikon videoklipin "Gur Themel I Gjuhes Shqipe (Pjeter Bogdani)". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fran Kodra....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentPo T'bekoj Me Lot


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nora Ndreu

Adelina Marku

Vilma

Greta Lazri

Eva Dushaj

Nusha Pali

Donika Ndreca

Violeta Deda

Gofile Papleka

Adelina Correj

Tags: Zoja Pali, Zoje Pali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet