Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zonna Territ

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Zonna Territ është një grup artistësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Kadenca Dhe Naseri

Madd Dogs

Night Rappers

Grupi Mjellma

Erozioni

Potpuri Me Bilbilat

Kthjellu

Tempulli G

Orient Express

Tags: Zonna Territ


Komente mbi këtë artist