A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zuke Dautaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
BIOGRAFIA: Zuke Dautaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 21 Mars 2019, Blerim Mataj & Zuke Mataj (Dautaj) publikojnë videoklipin "Kenge Per Arjan Shkodranin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fikrije Bajraktari

Mira Kala

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Arjeta Krasniqi

Ajlin Petrela


Tags: Zuke Dautaj, Zuke Mataj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019