Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Vetem Gota Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ishte nate pranvere kur u ndame me shikove n'sy the perse kjaan kur me the me lot ne syy tash duhet me u nda .Prej at dite per mue u fik bota shok i vetem i ksaj jete me mbet gota fotografine e shikoj lotet sun i mbaj ..
Ref:Kush n'ven timin ledhaton tash flokt e tua kush ma ambel ty te thot sa shum te dua , kush n'ven timin dashurine ty ta shijon e di se gabon se ti mu me harron , dot vjen koha me u pendu dot jet vone me u dashuru ..


Ky tekst u dërgua nga  dafinna


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 11/02/2013


Zyber Avdiu - Vetem Gota
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Gota".
3. Video është e këngës "Vetem Gota", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0