Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - E Di Se Gabon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Hiq Mos Keni Gajle"

Komente

Asnjë Koment

10/07/2008

2008-07-10T14:42:07+00:00Ishte nat pranvere kur u ndam me shikoje nsy dhe perse kjan
kur me the me lot ne sy tash duhet me u nda..
prej at dit per mu u zhduk bota
shok i vetem i ksaj jete me mbet gota
fotografin e shikoj lotet sun I mbaj
Kush nvend timin ledhaton tash flokt e tua
Kush ma embel ty te thot sa shum te dua
Kush nvend timin dashurin ty ta shijon

2x.Edi se gabon Se ti mu me harron
Dot vjen koha me u pendu dot jet von me u dashuru..

Sikur gota thehet zemra ime prej qe ty ste kam mo nperqafime
ike shkovee rrug pakthim mu me le npikllim
prej at dit per mue u fik bota
shok i vetem i ksaj jete me mbet gota
fotografin tende e shikoj lotet sun I mbaj
Kush nvend timin ledhaton tash flokt e tua
Kush maa embel ty te thot sashum te dua
Kush nvend timin dashurin ty ta shijon

2x.Edi se gabon Se ti mu me harron
Dot vjen koha me u pendu dot jet von me u dashuru.


Ky tekst u dërgua nga Lina
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet