Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Aman Aman Medet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


n'zemren time kan nje dert
nje dashnor po du me gjet
une jam kan arshik per ty
por ti ike m'le ne vetmi

(ref 2x)
aman aman medet
dhe ne vdeksha shpirti flet
perendi ti mjep gajret
na i bashko zemrat n'ahiret

plage e rande n'zemer mundon
se famila s'me lejon
cka pom thue ti moj cike
paske baben fanatik

(ref 2x)

1995


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 02/11/2012


Zyber Avdiu - Aman Aman Medet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Aman Medet".
3. Video është e këngës "Aman Aman Medet", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0