Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Harabela Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

ne ty vajze me zu dashnija
pa ty sjam rahat
t'lutem mos u bej katile
afrohu pak ma ngat

(ref 2x)
hajt harabela
floket kacurrela
a me pret moj zemra ime
se ke ti moj erdha

prej se n'ty u dashurova
vajze me zu belaja
hajt pra ti bashkojm dy zemra
se m'tranoj sevdaja

(ref 2x)

Shkup 1996

Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 08/11/2012


Zyber Avdiu - Harabela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harabela".
3. Video është e këngës "Harabela", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0