Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Linda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

eja tash, eja tash
une te thash, une te thash

ti kjo pasuria sikur s'te shijoj
vetem fetyren tende une e enderroj
ta shijoj veten sa e dua veten
mos u bej dinake por me thuj te verteten

eja tash, eja tash
une te thash, une te thash

sa here qe te shoh une
mendjen ti ma lun
bukuria jote mu m'shrin si plum

sa her me afrohesh
me mu kur takohesh
shi sa lehte mashtrohesh
shko e dashurohesh

Shkup, 1993


Ky tekst u dërgua nga Albanian RecordsZyber Avdiu
Publikimi: 08/11/2012


Zyber Avdiu - Linda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Linda".
3. Video është e këngës "Linda", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0