Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zyber Avdiu - Sa Nate E Gjate

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Nate E Gjate".
3. Video është e këngës "Sa Nate E Gjate", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zyber Avdiu - Sa Nate E Gjate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Kemi Nis Dasem T'madhe"

Komente

Asnjë Koment

07/06/2016

2016-06-07T14:33:43+00:00kurre se kuptova se c'esht dashuria
ti mu afrove e m'the e te du
isha i ri pranoj se gabova
tash po te lutem prap me mu afru

sa nate e gjate eshte kjo nate vetmie
e dashuria zemren ma mundon
gjithe kush qe sonte e ndjen veten t'vetmuar
kjo kenga ime ate ta ngushellon

vall si nuk dita se isha i lumtuar
ateher kujtova une e kam kuptu
isha i ri pranoj se gabova
tash po e lutem prap me mu afru

Shkup, 1994


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet