Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - T'ka Fal Zoti Bukurie Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


t'ka fal zoti bukurie
goj qershie, shtat selvie

me bistekun mrapa shpine
kur te shoh zemren ma shkrine

marshalla e bardh si bora
me te prek me dridhet dora

me shikju me behen syte
si skifteri kur ka frike

s'kam fuqi te them te dua
ndoshta ske besim ne mua

gjithnje zemer dot mbaj ty
gjersa tem vjen edhe nje dite

Shkup, 1996


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 07/06/2016


Zyber Avdiu - T'ka Fal Zoti Bukurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'ka Fal Zoti Bukurie".
3. Video është e këngës "T'ka Fal Zoti Bukurie", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0