Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Hajde Moj Dashnie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16

nje dashnore e kam pase
nja dy vjet ne kalum bashke
cova fmin per me kerku
dul te dera e m'tha s'te du (2x)

(ref 2x)
hajde moj dashnie
pash dy syte e zie
pa ty m'shkoj rinia
m'kaloj beqaria

o i kish pas nja dy vllazni
shume familje e motra, t'ri
se kish rendin meu martu
haj medet kuku per mu

Albumi: Dashnija, Shkup 1993


Ky tekst u dërgua nga Albanian RecordsZyber Avdiu
Publikimi: 02/11/2012


Zyber Avdiu - Hajde Moj Dashnie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Moj Dashnie".
3. Video është e këngës "Hajde Moj Dashnie", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0