Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Zyber Avdiu - Largohu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/1995

1995-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"A Po Vjen Me Mue"
n'zemren time e kam nje zor
prej at dite ne kur jem nda
lote e saj tash i kujtoj
o zot pse ti me ke nda
tani rri vajtoj

(ref 2x)
largou largou ti prej meje
se tash goten e shoqnoj
se m'ke pas arshik te vjeter
tash gjithkuj do ti tregoj

fati mu ka nda, gezimin ma ka marre
pse mundohem ty met marre
lote e saj tash i kujtoj
o zot pse ti me ke nda
tani rri vajtoj

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet