Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Hic Mos Keni Gajle Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dy cika me flok t'gjata
tuj ba llafe i zuri nata
tuj ba llafe tuj bisedu
ku me gjet arshik per mu ? (2x)

(ref 2x)
hic mos keni gajli
djali ka me ardhe
jau plotson deshiren
ka me gjedh mat miren

nje biondine e nje zeshkane
tuj ba llafe nata i ka zane
tuj ba llafe, tuj kuvendu
ku me gjet arshik per mu

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 03/06/2013


Zyber Avdiu - Hic Mos Keni Gajle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hic Mos Keni Gajle".
3. Video është e këngës "Hic Mos Keni Gajle", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0