Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - 100 Dite, E 100 Nete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  7

sa dite pran dritares sime
ulur dhe mendoj
sa nete neper endrra t'mia
ty po te kerkoj

pa ty zemra ime e mjra
jo nuk eshte e qete
pe z'di un oj mjeri
sit jetoj n'ket jet

(ref 2x)
100 nete e 100 dite
ne perqafime jam tuj te prite
100 dite, e 100 nete
vetem ty zemra te pret

edhe sa pranvera zemer
pa ty ti kaloj
edhe sa kjo zemra ime
per ty dot vajtoj

sa dit o une i mjeri
pa ty me kalu
edhe sa moj zemre ime
ty duhet met kendu

(ref 2x)

Studio Eroll 5. Shkup 2003


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 10/11/2012


Zyber Avdiu - 100 Dite, E 100 Nete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100 Dite, E 100 Nete".
3. Video është e këngës "100 Dite, E 100 Nete", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0