Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - M'ka Cu Leter Mu Dashnija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

m'ka cu leter mu dashnija
hajde lypem djal te shpja
mora zemer n'mallah shkova
dej ke dera u afrova (2x)

(ref 2x)
para deres jam afru
me hy mrena s'kam guxu
se nervos cike, e ke baben
e con n'kam o, krejt mallallen

deytere te rande, o m'ke dhane mue
met ardh ne shpi, e met kerkue
mora zemer ka ti erdha
u afrove dej ke dera

(ref 2x)

Studio Eroll 5. Shkup 2004


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 10/11/2012


Zyber Avdiu - M'ka Cu Leter Mu Dashnija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ka Cu Leter Mu Dashnija".
3. Video është e këngës "M'ka Cu Leter Mu Dashnija", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0