Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Per Ty Goten Du Me Thy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

jalla hajde hajde oj
oj lulja e modhes
oj luje luje vallen hajde
me mindil te dores

(ref 2x)
hajde hajde marshallah
luj me dur e ata krah
ka vallzon oj bukuri
per ty goten du me thy

o jalla hajde hajde aman aman
o moj lule bore
e luje luje vallen aman
me mindil te holle

(ref2x)

Studio eroll5. Shkup 2001


Ky tekst u dërgua nga Albanian RecordsZyber Avdiu
Publikimi: 10/11/2012


Zyber Avdiu - Per Ty Goten Du Me Thy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Goten Du Me Thy".
3. Video është e këngës "Per Ty Goten Du Me Thy", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 1