Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Aman Aman Sa Te Due Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

e mos kalo moj vajze
ti neper mahalle (2x)

ndalu fol me goj
se zemren ma kalle (2x)

(ref 2x)
aman aman, sa te du
hajde hajde fol me mue

e mos kalo moj vajze
ti ne ket nahie (2x)

ndalu fol me goj
se zemra mu shkrie (2x)

(ref 2x)

e mos kalo moj vajze
ti moj ne sokake (2x)

ndalu fol me goje
se me dogje flake (2x)

(ref 2x)

Studio Eroll 5. Shkup 1998


Ky tekst u dërgua nga Albanian RecordsZyber Avdiu
Publikimi: 01/12/1998


Zyber Avdiu - Aman Aman Sa Te Due
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Aman Sa Te Due".
3. Video është e këngës "Aman Aman Sa Te Due", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0