Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Te Dua Ti Me The Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  8

Lamtumirë kur u ndamë
atë natë kur binte shi
si tani qave ti,qave ti
ku ka lot, aty ka dashuri.

Të dua ti më the
por tani me tjetër je
gënjeve ti atëherë
gënje prap dhe njëherë.

Ref ;
Na ka nda ne dy një oqean . . .
Nuk ka zjarr që lotin tim e thanë . . .
qofsh e lumtur këtë urim ta qoj . . .
dhe dy jetë t'i kem ty s`të harroj . . .2x

Lumturinë nga larg
zemër tash unë ta dërgoj
Lumturinë që sta dhash
tjetri tash ta dhuron
mos kërko që ta di si jeton

Të dua ti më the
por tani me tjetër je
gënjeve ti atëherë
gënje prap dhe njëherë.

Na ka nda ne dy një oqean . . .
Nuk ka zjarr që lotin tim e thanë . . .
qofsh e lumtur këtë urim ta qoj . . .
dhe dy jetë t'i kem ty s`të harroj . . .2x


Ky tekst u dërgua nga  burhan   AvdilZZyber Avdiu
Publikimi: 25/04/2009


Zyber Avdiu - Te Dua Ti Me The
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Ti Me The".
3. Video është e këngës "Te Dua Ti Me The", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0