Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Aman Moj Xhane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Kush ta kjan moj hallin
Qfar derti tmundon
Pse rrin e vetmuar kshtu jeta stkalon
Kush ta kjan moj hallin
Qfar derti mundoon
Pse rrin e vetmuar kshtu jeta stkalon

Aman ti moj xhane mos u brengos fare
Ende je e re hala je beqare
Aman ti moj xhane mos u brengos fare
Ende je e re hala je beqare

Athu kaq shum brenga te sjell dashuria
Mos rri e vetmuar kshtu skalon rinia
Athu kaq shum brenga te sjell dashuria
Mos rri e vetmuar kshtu skalon rinia

Aman ti moj xhane mos u brengos fare
Ende je e re hala je beqare
Aman ti moj xhane mos u brengos fare
Ende je e re hala je beqare
Zyber Avdiu
Publikimi: 02/05/2010


Zyber Avdiu - Aman Moj Xhane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Moj Xhane".
3. Video është e këngës "Aman Moj Xhane", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0