Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zyber Avdiu - Sa Te Du

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Te Du".
3. Video është e këngës "Sa Te Du", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zyber Avdiu - Sa Te Du  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Per Ty Goten Du Me Thy"

Komente

Asnjë Koment

16/12/1999

1999-12-16T11:36:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Te Du" kënduar nga Zyber Avdiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zyber Avdiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Andi Stafuka - Sa Te Du

Sa te du, sa te du
Ti dashni je per mu
Sa, sa, sa, sa te du
Se pa ty kjo zemer vun

...

[Andi]
Hajde sonte kcena bashk
Me syt e tu un n dashni rash
Un per ty po kendoj
Shpirt e zemer ti dhuroj

[Enis]
Se pa ty nuk mundem dot
1 perqafim, 1 puthje sot
Dites time i jep kuptim
Dashniiiii...

Sa te du, sa te du
Ti dashni je per mu
Sa, sa, sa, sa te du
Se pa ty kjo zemer vun

[Andi]
Te ti them dy fjal
Zemren ma ke mar
A e din ti vall?
Seee...

[Enis]
Se pa ty nuk mundem dot
1 perqafim, 1 puthje sot
Dites time i jep kuptim
Dashniii

Ref: 2X
Sa te du, sa te du
Ti dashni je per mu
Sa, sa, sa, sa te du
Se pa ty kjo zemer vun

Premtimi - Sa Te Du

trupi mdigjet si qiri
qaj dit e nat jam merzit
malli per ty mu me ka marr
shpirti midgjet mua flak

oh kush mka mallku
ti me tjetrin e un po vuj
oh sa te du
tlutem me liroh se shum po vuj

mendoj cdo dit e cdo nat
qka ka aj qe un skam pas
edhe trupi mu boft dhe
pa ty nket bot nuk kam jet

oh kush mka mallku
ti me tjetrin e un po vuj
oh sa te du
tlutem me liroh se shum po vuj

Ylber Idrizi - Sa Te Du

KALUN VJET E DISA MUAJ
NUK E DI MA ,A PO NJEH
M'KE DY HAPA ,PARA SYVE
E PO BËHESH SE S'PO M'SHEH

- A T'KUJTOHEM ,PAK MOJ ZEMËR
- A T'BJEN N'MEND DASHNIE E VJETËR
- KUSH JAM UN MOJ ,NUK TË TEKET
- JABANXHIU NUK PËRSHENDETET

Ref:
SA TË DU,SA TË DU SHPIRTI JEM
AS E KAM NËR MEND MET HARU
BOLL DHE KAQ QË T'PASH E ,JO MA SHUM
S'DU PËR MET PENGU

T'KAM PERMEND ,T'KAM PËRMEND NË ÇDO VEND
POR JA ERDH EDHE KI MOMENT
A ME THON SA MIR QË PRAP T'KAM PA
OSE KEQ U BA

II

NDOSHTA KOHA E BËN D'VETEN
S'DOMETHËN QË KAM NDRYSHU
UN HALA JAM I PËRPARSHMI
ASNJIHER MENDJE S'KAM NDRU

- A T'KUJTOHEM ,PAK MOJ ZEMËR
- A T'BJEN N'MEND DASHNIE E VJETËR
- KUSH JAM UN MOJ ,NUK TË TEKET
- JABANXHIU NUK PËRSHENDETET

Ref:
SA TË DU,SA TË DU SHPIRTI JEM
AS E KAM NËR MEND MET HARU
BOLL DHE KAQ QË T'PASH E ,JO MA SHUM
S'DU PËR MET PENGU

T'KAM PERMEND ,T'KAM PËRMEND NË ÇDO VEND
POR JA ERDH EDHE KI MOMENT
A ME THON SA MIR QË PRAP T'KAM PA
OSE KEQ U BA

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet