Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Zyber Avdiu - Ne Ballkon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Lojra Mos Ban"



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Ballkon" kënduar nga Zyber Avdiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Miranda Hashani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ne ballkon o ta pash shtatin
Ishe tuj qellu sahatin
Ne ballkon o ta pash shtatin
O Ishe tuj qellu sahatin

Taj sahatin e qellove
Une te veta sa osht s’me kallxove
Taj sahatin e qellove
Une te veta sa osht s’me kallxove

Kur te thash me dal ne bahqe
Dy pike loti mrrodhen ne faqe
Kur te thash me dal ne bahqe
O dy pik lot me ran ne faqe



Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet