Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zyber Avdiu - Luje Belin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luje Belin".
3. Video është e këngës "Luje Belin", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Zyber Avdiu - Luje Belin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Super Sonic"

Këngë e albumit:

"Luje Belin"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luje Belin" kënduar nga Zyber Avdiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Antrax - Luje Belin

I.N.S.E.C.T

Uee .... Zemer

S´jom n´estrad po e kapi prej permasit
i njejti gati veq ma fort se Ryva Kajtazi(normal)
Une jom tazi zemer i marr me fuga
edhe kosi osht i nxant po apet pi hi luga

E kon pe njek ti vet pe din
se po ta han e po ta kone
inteligjenc n´krevat dit perdit
tu ka rrit menja qe per ty
i kom qit 16 rreshta n´bit


ta maroj qefin se pe shoh
qe po ta then (then)
gjuma ti shoqen un
ta gjuj shokin tem

Leje se ska lidhje qaj tjetri
merre shoqen edhe i kallxon INSECT-i
Une e kom zonin ndash per Rap e RNB
e n´kofshe n´zon une apet muna me eee

Ruje talentin se shoqja
pot kallet
femna e dikujt me
shokin tem o ka zhvallet

Ref :2

E luje belin se shum mir
po kcen kur po ti preki
pom len pa men
e bone hapin loqko
se po ta then
ama ti mu ni shoqe un ta jepi shokin tem

Kacy Style
2 00 edhe 9 stili jot zemer ma ka kajt mu at nan
n´jet po kerset ni boom tash po vjen
athu baby ty pi sen a po ta then

Zemer stili jot e shume pom pelqen edhe kur pot shoh ti mu shum po ma then
sikur ni yll pi qiellit tash kur bjen
qashtu je per mu ti moj zemra jem

une e di kush kane qa bane po menone
veq niher mu kon me tye kurr si bi pishmone
dridhe sille kadal ose shpejt ske mem ik prej veti
se moti t´kom shti n´shej

ma fort se ky se aj se qaj tjetri
une vi qaq shpejt
une t´boj veq per veti
t´kom shti n´shej ket sen dije maje n´men
kujna tja boj n´club veq une kom me kon men

ref : 4
E luje belin se shum mir
po kcen kur po ti preki
pom len pa men
e bone hapin loqko
se po ta then
ama ti mu ni shoqe un ta jepi shokin tem

Hooooouaa

Zinxhirt - Luje Belin

Luje belin zemer sa osht Buja ndisponim
Hallakatu dhe ngreje ni tim
Qoje vetin nqill edhe knaqu nmaksimum
Se ky sen ka met kall sonte ka met bo shkrum
Ka kau sa shum mu ka qu tensioni
Tash zemer a pe she don mu kall mikrofoni
Preke nese don veq maje veten mir
Se ky tip e shtin kryt si gjarrpni kur dgjen bir
Ky zingjir tlidh si qen me edukat
Jo qe te keqpordori po qashtu e kom zanat
Nket nat jom hallakat loqk jom tranu
Ndaq jepja shoqet shokve ndaq ami mu
Po ec tja kallim sonte se ti po don e un po du
Se edhe pse neser pi gjumit kejt llom ko mu qu
Sikur T B A po rrin ktu edhe ma drras

Une shoqe nder nsaba me zinxhir tlidht permas
Mengjesi nder sat qel kejt kena mu derdh
Knaqsi kejt mu mledh Me muzik tpercjell

A je femen e fort a je veq per me kcy
Dridhu pshtetu nu shpejt nxeju sikur flak
Nuk dbjen nmend per dashni kur ta fus shuplak
Hala sjom tranu hala muj me qu
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë