Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Zyber Avdiu - Degjo Zemren Tende  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Degjo Zemren Tende"
Sa her t shoh ne sy shpirtin pesh ma qon, un te pres n takime ti me ardh s guxon , sa her t shoooh ne sy shpirtin pesh ma qon un te pres n takime ti me ardh s guxon , baben mos degjo, mos, nanen mos degjooo aman , degjo zemren tendeeee dhe me dashuro ooo dhe me dashuro , baben mos deeeegjo mos , nanen mos deeegjo amaaaan , degjo zemren tendeee dhe me dashuurooo ooo dhe me dashurooo .
Sa her t shoh ne sy sillesh si hiileesh , me fol nuk guzon veq shiqon e qeeesh , sa her t shoh ne sy sillesh si hileeesh me fol nuk guxon veq shiqon e qeeesh baben mos deeeegjo mos , nanen mos deeegjo amaaaan , degjo zemren tendeee dhe me dashuurooo ooo dhe me dashurooo


Ky tekst u dërgua nga Fans I Avdiut
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet