Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Zyber Avdiu - Me Tradhtove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Tradhtove".
3. Video është e këngës "Me Tradhtove", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Zyber Avdiu - Me Tradhtove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Degjo Zemren Tende"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Tradhtove" kënduar nga Zyber Avdiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vjollca Buçaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Qe nga jeta mue po m'largohesh
Tjeterkend ti tash po e dashunon
Me tradhetove e aspak s'pendohesh
Jeten time po e vetmon

Me tradhetove e aspak s'pendohesh
Jeten time po e vetmon

Ref...x2
Pse ma shtrengon doren
Pse me don dhe sot
O pse m'dhuron kujtimet
Pse me qan me lot

Edhe sot po te perqafoj ty
Dhe qysh neser une vetem po mbes
Kah t'ja mbaj o me zemer te thyer
Lumtunia ime sot po vdes

Kah t'ja mbaj o me zemer te thyer
Lumtunia ime sot po vdes

Ref...x2
Pse ma shtrengon doren
Pse me don dhe sot
O pse m'dhuron kujtimet
Pse me qan me lot

Edhe nji fjale deshta me ta thane
Perveç teje tjeter kend nuk du
Nji dite jeta ka me te pas rane
Atehere une kam me t'u kujtu

Nji dite jeta ka me te pas rane
Atehere une kam me t'u kujtu

Ref...x2
Pse ma shtrengon doren
Pse me don dhe sot
O pse m'dhuron kujtimet
Pse me qan me lotMë Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë