Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Zyber Avdiu - A Thua Ndoshta 2016  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/06/2016

2016-06-06T10:15:16+00:00

Këngë e albumit:

"Kemi Nis Dasem T'madhe"
Nje enderr te bukur endrrova endrrova
Mu duk se te gjeta dhe te ledhatova
Por dikun n'erresi ti u trete u trete
mu duk se mkerkove por askund sme gjete..

2x
A Thu ndoshta ti do t'mkishe gjetur
a thu ndoshta per ty s'jetoj dhe kam vdekur
a thu ndoshta ti do mkishe gjetur
sikur loti te mos me kishte tretur..

aj djelli mengjesit nga gjumi me zgjoi
endrren qe endrrova ty te perkojtoj
aj zeri i bilbilit sikur m'ledhaton se t'kam pas dashnore ai me kujton..

2x
A Thu ndoshta ti do t'mkishe gjetur
a thu ndoshta per ty s'jetoj dhe kam vdekur
a thu ndoshta ti do mkishe gjetur
sikur loti te mos me kishte tretur..


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet