Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Zyber Avdiu - Tallava 2 2016  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/06/2016

2016-06-15T14:26:05+00:00

Këngë e albumit:

"Kemi Nis Dasem T'madhe"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava 2 2016" kënduar nga Zyber Avdiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zyber Avdiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aida Doçi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Jalla knoj shpetimin sonte me vullent oooo jalla ket shpetimin aman aman off ardi ma ka pershendet eee e knoj shpetimin sonte veq karshieee of off e nkosov show eeee veq per sefdailee volija le le lejj le le leejjj le le lej le le lej O ngoni shok e shoko more ju shoqnije more ju shoqnije o kadal dal shpetimo po knoj veq per tyee po knoj veq per tyee ju knon aida sonte tybe me vullete tybe me vullete bashk me ardin sonte na e kallim krejtee na e kallim krejteee o tallava o sonte tybe du me knu me ju disponuee Prishtinalinka tybe kshtu e ka adete a kshtu e ka adete o din me kalle o hajde valla din me djege valla din me djege

Dul shpetimin te bunari dul sheptimi oj nan te bunari oooo per lulin e kish marr malli per lulin oj nan e kish marr malli ooo per lulin e kish marr malli per lulin oj nan e kish marr malli ooo

dul lulia nkapigjik eee dul lulia nkapigjik oj nan nkapigjikee oooo per me gjet ni djal arshike per me gjet oj nan ni djal arshike ooo per me gjet ni djal arshike per me gjet oj nan ni djal arshike oooMë Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet